آخرين اطلاعيه کامرانيه : مجله کامرانیه دو ساله شد
کاربران آنلاين : 20    جستجو    تبليغات    تماس   

آلبوم جدید آدل "دو سال دیگر"!

آدل که هنرمند برتر سال ۲۰۱۱ نامیده شد و آلبوم اخیر او با نام "۲۱" پرفروشترین آلبوم سال شد اعلام کرد که طرفدارانش باید برای شنیدن آلبوم جدید او حداقل دو سال صبر کنند.

بنا به گفته آدل ، طرفداران او ممکن است مجبور باشند دو یا سه سال برای شنیدن آلبوم بعدی خواننده محبوبشان منتظر بمانند.

این خواننده متولد لندن در مصاحبه با بیلبورد که اخیرا" او را برترین هنرمند سال ۲۰۱۱ اعلام کرد ، گفت که برای انتشار آلبوم بعدی اش اصلا" عجله ای ندارد. ۴.۸ میلیون نسخه از آلبوم قبلی آدل با نام " ۲۱" در سراسر جهان فروخته شد و این آلبوم پرفروشترین آلبوم سال ۲۰۱۱ نام گرفت.


آدل ۲۳ ساله که اخیرا" تحت عمل جراحی گلو قرار گرفته است و در حال حاضر دوران نقاهت خود را سپری می کند در مصاحبه با بیلبورد که از طریق ایمیل انجام شد ، گفت:"تصمیم دارم برای مدتی به حنجره ام استراحت بدهم و در زمینه موسیقی فعالیت نکنم. هنوز درباره آلبوم بعدی هیچ ایده و نظری ندارم و قصد دارم آلبوم سوم خود را در سن ۲۵ یا ۲۶ سالگی منتشر کنم. دلم می خواهد در این مدت بیشتر در خانه بمانم و استراحت کنم و حضور خیلی کم رنگی در زمینه موسیقی داشته باشم. برای مدتی از صحنه موسیقی ناپدید می شوم و دوباره با یک آلبوم که به اندازه کافی خوب باشد برمی گردم.تا زمانی که به اندازه کافی آماده نباشم و نتوانم یک کارخوب ارائه کنم ، هیچ آهنگی منتشر نمی کنم."

این خواننده گفت که هنوز نوشتن ترانه های آلبوم بعدی اش را نیز آغاز نکرده است.

وقتی از آدل سئوال کردند که چه زمانی دوباره خواندن را آغازخواهد کرد، او پاسخ داد: "عمل جراحی من به بهترین شکل ممکن انجام شد و کاملا" موفقیت آمیز بود اما از آنجایی که من برای مدت ۳ یا ۴ ماه با تارهای صوتی آسیب دیده آهنگ اجرا می کردم وبعد از این عمل جراحی نیز مجبورم برای مدتی حرف نزنم ، بخوبی می دانم که باید برای مدتی تمرین کنم تا بتوانم دوباره به وضعیت سابق برگردم اما مطمئنم که از این به بعد خیلی راحت تر از گذشته می خوانم و از لحاظ روحی هم در شرایط بهتری خواهم بود زیرا وقتی روی صحنه آهنگ اجرا می کنم دیگر نگران صدایم نخواهم بود. تا پایان ماه ژانویه دوران درمانم را تکمیل می کنم و به تمریناتم ادامه می دهم و فکر می کنم در ماه فوریه کاملا" برای اجرای آهنگ آماده باشم."


منبع: aftabir.com

با فشردن دکمه ١+ بالا اين مطلب را در گوگل محبوب کنيد
تاريخ ثبت : 2011-12-14    تعداد بازديد : 6864
مطلب قبلی مطلب بعدی

نظرات شما در مورد : آلبوم جدید آدل "دو سال دیگر"!

نی نی داری

 تولبار کامرانیه

    با دانلود تولبار به کامرانیه متصل شوید